DV Foto-fotografie cyklistiky, MTB a nyní i bike shop

Aktuality

Bikeři, je tu pro vás bike shop....DV Bike shop

DV Foto


 

Aktuality na DV Foto

18.10.
Za "aprílového" počasí jsem se zúčastnil závodu SP cyklokrosu v Plzni.
17.10. Mam potvrzenou akreditaci pro závod Světového poháru cyklokrosu v Plzni.
29.9. Nadešel podzim a s ním sezona mého oblíbeného cyklokrosu. Závod TOI TOI Cupu ve Stříbře jsem měl za rohem. Takže....fotky jsou v Cycling foto.
5.8.
Po letní přestávce pokračoval 7. závodem seriál Becker cup. Během přestávky jsem zajel se svoji výbavou na MČR XC do Karlových Varů.
29.6. Před zaslouženou prázdninovou přestávkou se v Plzni v lesoparku Homolka jel další závod Becker cupu. Nějak jsem pracovně nestíhal a tak přináším fotografie "pouze" ze závěrečného závodů mužů.
22.6. Během uplynulého víkendu jsem stačil navštívit závod českého poháru v Teplicích a v neděli pak další závod ze série Becker cup, snad se vám budou fotky v novém stylu prohlížení líbít.
6.6. A máme za sebou další díl Becker cupu. V Plzni na Košutce se bojovalo i s rozmary počasí. :-(
29.5. K mému překvapení bude v červencovém čísle časopisu RC cars otištěna moje fotografie pořízená na závodech RC modelů. Fotografii si můžete prohlédnout ZDE.

 
Nositelem autorských práv fotografií je Václav Křížek. Všechna práva vyhrazena. Fotografie podléhají autorskému zákonu 121/2000 Sb. zákonu ČR. Pokud chcete tyto fotografie dále šířit, je nutný souhlas autora fotografii